My House 13

1. dubna 2017 v 20:08 | Hannah |  My House
Pár: Kai/Bonnie
Děj: 6x15... (nepotká matku Salvatore,) ale vrátí se zpět a u sebe doma najde Kaie, který se k ní za tu dobu, co tam nebyla, nastěhoval. Dokážou spolu vydržet pod jednou střechou nebo to jeden z nich vzdá a odstěhuje se?
Poznámka: S touhle povídkou mám docela zajímavý plán, takže se nemusíte bát, že by to zůstávalo nudné, přeji příjemné počtení. Mrkající"Tvá babička je boží." Usměvavě jsem se podívala na dveře a Kai se zasmál.
"To je, když mi bylo patnáct pamatuju si, že jsem se vykradl o půlnoci z domu a vzal jsem to přes římsu, když jsem slezl, našel jsem ji, jak stojí vedle mě a držela mi bundu. Prý, abych nenachladl, pak mi rozcuchala vlasy a šla zpátky do domu, byl jsem rád, že to neřekla rodičům, vždy jsem ji měl z celé rodiny za její přístup nejraději. Ale před tím, než moje matka otěhotněla naposledy, nám zde byl zakázán přístup. Otec měl strach, že bychom asi zvlčeli. I když si někdy říkám, že kdyby se mnou v té době byla, nikdy bych to neudělal. Stačilo by mi, kdyby mi řekla, že to bude dobrý a já se uklidnil, protože to, že mi zakázali přístup sem, tím mě naprosto odřízli od posledního místa, kde jsem se cítil v pohodě." Koukala jsem na něj a přitáhla ho k sobě.
"Kai, prosím už nad tím nepřemýšlej, ublížil ti, on z tebe vytvořil to, čím jsi byl. Ale ty už jím nejsi, nevnímám, že bys to byl ty. Změnil ses a upřímně neznám lepšího člověka, než tebe. Miluji tě a to malé tě bude taky milovat a myslím, že tvá babička tě také miluje, protože ty si zasloužíš lásku, štěstí a všechno na téhle planetě, co si přeješ. Ty jsi milovaný, a to už se nikdy nezmění. Nikdo ti to nevezme, protože to vše je tady." Položila jsem mu dlaň na holou hruď, pod kterou jeho srdce zrychleně bilo. Vpíjela jsem se mu do očí.
"Ať se stane cokoliv, všechny nás najdeš zde." Usmál se na mě smutně a položil ruku na tu mojí, která mu stále spočívala na hrudi.
"Miluji tě, Bonnie." Volnou rukou jsem mu zajela rukou do vlasů a palcem přejížděla po jeho tváři.
"Já tebe taky, Kai." Políbil mě na nos a já se začala smát.
"Dobře, chvíle melancholie je u konce, je načase se jít osprchovat." Opatrně si mě vyhodil do náruče a já začala panikařit.
"Já se s tebou sprchovat nejdu." Protestovala jsem a on podzvedl obočí.
"Říká kdo?" začal mu od smíchu cukat koutek a já zatřásla beznadějně hlavou.
"Třeba, já?" podíval se na koupelnu, která byla hned za dveřmi.
"Bonnie, šest měsíců, jsme byli v přírodě, sice je super se s tebou koupat v jezerech a řekách, ale chci, aby matka mích budoucích dětí, se semnou šla zkulturnit, a navíc ušetříme za vodu." Mrkl na mě a já měla co dělat, abych se nezačala smát.
"To bys nebyl ty, kdybys to nezdůvodnil." Povzdechla jsem si, ale poslechla jsem ho a bez dalších protestů mě odnesl svatebním stylem do koupelny.
Když za námi zamknul dveře od koupelny, postavil mě na zem a otočil se ke mně čelem. Neměl tričko a já z jeho očí sjela pohledem na jeho hruď. Položila jsem dlaň na jeho pokožku a mohla sledovat, jak se jeho tělo přitisklo víc k mé ruce. Ze rtů mu vyšel nepatrný sten, když jsem pomalu sjížděla níž. Snažila jsem se, aby ruka jen lehce přejížděla po jeho holé pokožce. Kai zavřel oči a zatřásl hlavou.
"Tohle by mělo být o tobě, ne o mě." Vyhoupl si mě okolo pasu a posadil mě na pult s umyvadlem. Ve vteřině mi sundal tílko a hned poté i podprsenku. Když obě věci hodil někam za nás, sledoval mé tělo s naprosto chtivým pohledem, že jsem málem byla hotová jen z toho. Začal se stejným trápením mého těla, jako já před tím s tím jeho, když svými prsty začal kroužit po mé hrudi.
Sklonil se k mému krku a začal ho posévat vlhkými polibky. Vzdychla jsem a přitáhla jsem si jeho hlavu k té své. Jazykem jsem objela jeho spodní ret a boky jsem narazila na ty jeho.
"Bon." zasténal a já zapomněla v té chvíli kde jsme a co se kolem nás děje. Prsty jsem mu vjela do vlasů a dravě si přitiskla na jeho rty.
"Ano?" pootevřela jsem oči, abych mu viděla do tváře. Jeho pohled byl žádostivý a hladový. Rukama jsem sjela k jeho pozadí a prohnětávala ho dlaněmi. Palce jsem zahákla za lem jeho kalhot a začala ho z nich svlékat. Pravou rukou mě chytnul za zátylek a druhou mě postavil na zem, jeho rty začali klesat z mého čela k mému nosu a velmi pomalu si drali cestu níže po mých rtech, čelisti, krku a zanechávali za sebou vlhkou stopu od slin. Když dorazil k mému bříšku, usmál se a jemně se o něj opřel rty.
"Děkuji." Cítila jsem, jak zašeptal naproti mé kůži a já se zachvěla. Projela jsem mu rukou po vlasech a usmála se na něj, když zvedl pohled.
"Kai." Sesunula jsem se opatrně na kolena a prohrábla mu opět články prstů vlasy.
"To já děkuji tobě. Nebýt tebe, už bych zase zachraňovala někoho z průšvihu a evidentně bych to znovu nezvládla, ale ty jsi mi dal něco, co nikdo nemohl, dal jsi mi pro co žít, dal jsi mi sebe, a to malé a já vím, že to jediné, pro co budu navždy chtít existovat jste vy dva." Prohlásila jsem a položila mu hlavu na rameno.
"Nikdo mi tě už nevezme,Bonster, ty moje málá příšerko." Zasmála jsem se a ucítila, jak mě Kai znovu zvedá ze země.
"Musíme se jít okoupat, než nám tu vletí babička a bude sesílat útočná kouzla na imaginární bytosti, které nás tu drží. Nesměj se tohle se už jednou stalo. Ale je to na dlouhé vyprávění." Zakroutil hlavou a posadil mě na kraj vany, kterou začal napouštět, dovnitř nalil trochu pěny a když byla vana z části zaplněná vodou otočil ke mě svůj pronikavý pohled.
"Připravena na koupel?" přikývla jsem a v jeho očích zajiskřilo.
"Dámy mají přednost." Chytl mě za dlaň a pomohl mi se naložit, pak během vteřiny skočil za mě a obtočil své mohutné paže kolem mého těla. Jeho prsty začali masírovat má ztuhlá ramena a já se svými zády blaženě opřela o jeho hruď.
"Někdy mi přijde, že je to všechno sen. My dva, to malé. Akorát nechápu, proč vždy když někoho k sobě pustím do života, tomu člověku hrozí nebezpečí?" zašeptala jsem po více než deseti minutách. Voda stále byla ještě příjemně teplá a já ucítila jak jeho dlaně mě k sobě ochranitelsky tisknou.
"O mě se bát nemusíš, mám dost síly abych nás ochránil." Položil si bradu na mé rameno a já cítila, jak mi po těle naskakuje husí kůže.
"Nechci tě nikdy ztratit, Kai." Pootočila jsem hlavu a políbila ho na spodní ret.
"Potřebuji tě." Pokračovala jsem a vjela mu dlaní do vlasů.
"Nemůžu bez tebe žít." Šeptala jsem mu do úst a on přivřel oči.
"Bez tebe bych to už nebyla nikdy já, postarala bych se o to." Prudce otevřel oči a pozoroval mě ostražitě.
"Jak to myslíš?" naklonil hlavu na bok, aby mě mohl lépe vidět.
"Vypla bych své emoce." Kai se zamračil.
"Bonnie, nejsi upír."
"To neznamená, že neexistuje způsob, jak je vypnout. V černé magii-." Nestačila jsem to říct, protože mě okamžitě přerušil.
"Na to ani nemysli, černá magie, je to nejhorší, co může být, zabíjí své hostitele a s ní jsi jednou nohou v pekle." Zavřela jsem oči, protože jsem měla strach se mu podívat do očí.
"Udělala bych cokoliv, abych toho, kdo by ti ublížil, tam vzala sebou." Kai se nadechl.
"Bonnie, otevři oči!" otočil mě k sobě, takže jsem klečela mezi jeho nohama čelem k němu. Pootevřela jsem je a snažila se dívat jinam, Kai mě však chytil za bradu a jemně ji natočil tak, abych se mu podívala do očí.
"Na to okamžitě zapomeň, jsem tady a pokud se mi něco stane, tak ještě před tím udělám tolik ochranných kouzel, abych se ujistil, že už se nikdy s naším dítětem nedostaneš do nebezpečí, nikdy." Prudce přitiskl své rty na mé a vyhoupl si mě na klín, obtočila jsem mu nohy kolem pasu. Dravě si dral cestu k mému jazyku, který jakmile jsem se nadechla, dobýval tím svým.
"Jsi moje. Jen moje." Svými dlouhými prsty pročesávala moje mokré vlasy a já vzdychla. Úsměv vtiskl do mých rtů, když se nosem přitiskl k mému spánku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 lr lr | 5. dubna 2017 v 8:57 | Reagovat

Moc děkuji za další kapitolu :) Je to prostě úžasný miluji tenhle příběh a Kaiova babička je velmi milá a hodná a je vidět ,že ho miluje a věří,že je v něj dobro narozdíl od jeho zbytku rodiny. Škoda,že tak to nedopadlo i v seriálu :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama