Květen 2016

Again Closed 20

29. května 2016 v 0:16 | Hannah |  Again Closed

Pár: Kai/Bonnie
Děj: Bonnie se dostane zpátky domů a setká se zase se svými přáteli, jenže ji unese Kai, který ji má v plánu vyměnit za svou sestru. Jak se to vyvine? Udrží se oba na svých stranách nebo to skončí celé jinak?
Upozornění: Tak jsem tu zpět. Bonnie sde vysvětlí Kaiovy proč se k němu chová tak jak se chová. Mrkající Boží zase něco přidat. Smějící se
Jakou budete chtít povídku?

28. května 2016 v 15:22 | Hannah |  Novinky
Čaute, takže bych se chtěla zeptat, ještě jakou povídku byste ocenili nějakou starší nebo mám zkusit přidat něco z těch novějších, ke kterým se i pravděpodobně teď víc hlásím. Hlavně proto, že už mám zase jiný pohled na určité věci. Proto vám tu dám výběr všech povídek, které píšu. Jestli někdo budete chtít Denverské démony, budete muset napsat, abych Susi na to mohla ukecat. Nějak se jí vrátit nechtělo, protože měla strach, že už tu nikdo není po našem dlouhém nepsaní. Za což se Vám ještě musím omluvit, ale se školou to bylo docela hodně těžký, což mi Susi určitě potvrdí. :D No, nebudu to víc protahovat, jen Vám můžu napsat, že jsem ráda, že zákaz padl a já můžu opět svobodně psát i na blog :)
Hannah Mrkající
PS: Dole Vám dám popis dvou povídek na kterých teď pracuju, klidně je můžete zvolit v anketě, jestli budete chtít :)

Mám se vrátit?

26. května 2016 v 18:15 | Hannah |  Novinky
Ahojte lidičky,Usmívající se mám na vás otázku, jestli se mám vůbec vrátit. Protože už jsem po maturitě a začíná mi chybět psaní. Dokonce jsem začala psát úplně novou povídku, dobře je jich víc. Ale jednu mám už trochu víc delší.
A zde Vám pokládám další otázku, jestli tu je vůbec někdo, kdo by to četl? Protože nechce se mi přidávat povídky, když je nikdo nebude číst. Nebo nebude mít zájem jestli tu něco je nového. Takže kdyžtak pište, jestli mám pokračovat v psaní nebo ne. Mrkající
Hannah