Květen 2014

Budoucnost?

27. května 2014 v 14:50 | Susi |  NovinkyAhoj všichni,

moc, moc se omlouvám, že jsem zhruba čtyři měsíce nic nepřidala, ale sešlo se toho strašně moc dohromady. Škola mě doslova ubíjí, a ani si nepamatuju, kdy jsme měla nějaký volný den. Někdy si přeju vrátit se zpátky na základku! Pak tady byly i problémy se zdravím, které se mi zase vrátili a snad už jsou zažehnány. Na pauze taky nese podíl i to, že už se nedívám na TVD. Opravdu se upřímně omlouvám těm, které to ještě sledujete, ale mě to Plecka totálně znechutila a už se na to nemůžu ani dívat.

Mnohokrát už jsem chtěla napsat, že s blogem končím, ale pořád jsem to nějak nedokázala. Hodně z vás mi psalo, kdy něco přidám nebo jestli budu vůbec pokračovat. Neodpověděla jsem na to, protože jsem neznala odpověď. Opravdu obrovský podíl na tom, že budu zase psát má Hannah. Zatím dopíšu všechny rozepsané povídky, co mám a potom uvidím jak dál.


Jedinou otázkou je, jestli se vůbec vracet mám. Pokud tedy ještě o moje povídky máte zájem.

Looking for mom 1

24. května 2014 v 1:23 | Hannah |  Looking for mom
Ahojte lidi, vím, že jste asi očekávali Susi, ale zdůvodu školy moc nestíháme a neměly jsme v průběhu pár měsíců žádnou inspiaci. Hlavně kvůli tomu co se stalo v TVD. Přestalo se, alespoň mě líbit, že se z toho stala telenovela. Prostě od páté serie až na to s tou Klaroline jsem se raději na TVD ani nedívala. Myslím, že Susi vám k tomu taky něco později napíše. Jen jsem vám chtěla oznámit, že se postupně vracíme, ovšem nebudeme tu každý den přidávat povídky, ale budeme se snažit, alespoň jednou za čas, podle toho jak na tom budeme se školou či s naším volným časem, něco přidávat. Jinak to by bylo tak vše.
Teď k povídce:
Pár: Kol/Bonnie ( Kol se objeví později)
Téma: nenavazuje na knížku, možná trochu na seriál po pár letech Smějící se.