Love and hate - 13. kapitola

30. října 2013 v 22:11 | Susi |  Love and hate
Pár: Damon/Elena
Spoluautor: Hannah (díky ní tahle povídka vznikla)
Děj: Katherine se konečně rozhodla, ale zlomila tím Damonovi srdce. Ten si své bolavé srdce bude léčit ve městě, které nikdy nespí. Bude se na ní snažit zapomenout jediným způsobem, který zná. Bude ubližovat ostatním. Ve svém plánu chtěl pokračovat, dokud nevyvraždí celé město, ale jednoho dne potká jednu dívku, která mu otočí život o sto osmdesát stupňů. Dokáže se kvůli ní změnit a co ona? Bude chtít někoho jako je Damon. Sama má totiž hodně tajemství, které nechce, aby bylo někdy odhaleno.
Poznámka: Doufám, že se bude líbit. Napsala jsem to teď v rychlosti, takže doufám, že tam nebudou žádné chyby. Moc vám děkuju za komentáře :-)Probudily mě paprsky slunce, které mi nepříjemně svítili do tváře. Elena se vedle mě trošku zavrtěla, ale jinak spala dál. Měla na sobě mojí bundu a tiskla se k mému hrudníku. Včera jsem jí ji půjčil, protože jí byla zima. Jenom doufám, že mi jí vrátí. Mám ji rád. Sice bych ty dvě neměl srovnávat, ale Elena je mnohem roztomilejší, když spí. Večer jsme si lehli na deku a pozorovali hvězdy. Snažil jsem se jí uchvátit svými znalosti souhvězdí, a když jsem se na ní podíval tak spala. Chápete to! Já se tady tak snažil a ona si klidně usnula. Je mi s ní dobře. Mnohem líp, než s kýmkoliv jiným. Poslouchá mě a zjevně mě má i ráda, když jsme se už líbali, trochu víc líbali. Jen nevím, proč mi Rick kladl na srdce, ať jí neříkám, že jsem upír. Jasně nechtěl jsem to na ní jen tak vybafnout, ale měla by to vědět. Nemůžu si dávat pozor do nekonečna.

"Eleno, vstávej." "Ještě pět minut mami." Usmál jsem se. "Sice by mi to lichotilo, ale já nejsem tvoje matka." Otevřela oči a překvapeně se na mě dívala. "Dobré ráno." Usmál jsem se na ní. "Dobré." Nekonečně dlouhou dobu jsme si hleděli do očí. Ona nechtěla mluvit já taky ne, takže jsme to vyřešili takhle. "Připomeň mi, ať už nepodnikám takovéhle akce, ano?" "A proč, mě se to líbilo." "To ti věřím, ale já už nikdy neodjedu bez své postele." "Damone, nebylo to zas tak zlé." "Tobě se to mluví, když sis ze mě udělala postel." "Ale ty ses nabídnul." "Pravda." Elena se ke mně přitulila blíž a nechala se hladit po vlasech. "Asi by jsme měli už jet." "Hm." Zabručela mi do trička. Zasmál jsem se. "Eleno, je tady nějaká možnost, že…" "Není." Rozesmál jsem se. "Ani jsem neřekl, co chci." "To je jedno, zamítá se." takže tu bundu už asi zpátky nikdy nedostanu. To je škoda, měl jsem jí rád. "Nezbylo nám ještě něco k jídlu?" "No,…" chvilku jsem to natahoval. Ani mě nenapadlo, že by mohla mít hlad. Zapomněl jsem, že je člověk. "zbylo tam ještě to moje překvapení." Posunul jsem k sobě košík a jednou rukou v něm hledal tu krabičku. Vážně bych ocenil, kdyby mi Elena tu ruku pustila, ale ona se evidentně dobře bavila. "Mám to." Podal jsem jí pudýlko i s lžičkou. "Co to je?" posadila se a já konečně mohl pohnout rukou. Ach jaké blaho! "To je čokoládový pudink!" rychle otevřela víko a nabrala si sousto do úst. "Miluju šokoláďový pudink." Řekla s plnou pusou a já se musel zasmát.

"Měli by jsme už jet, El." Ač nerada jsem přikývla. Bylo mi s ním vážně krásně. Pomohla jsem mu složit deky a naskládat všechno zpátky do kufru. Jako pravý gentleman mi otevřel dveře a taky je za mnou zavřel. Připoutala jsem se a nos ponořila do jeho bundy. Voněla stejně jako on. Ach jo. Škoda, že mu ji budu muset vrátit. "Tak kam to bude, slečno?" "Do baru, pane." "Do baru, to jako vážně?" přikývla jsem. "Bože holka, měla by sis taky někdy užívat a ne jenom pracovat." "A co celé dny děláš ty?" "Já?" asi jsem ho svou otázkou trochu zaskočila, protože ubíhaly sekundy a pořád nic neříkal. "Dobře, tohle téma není asi nejlepší, tak co bys teda chtěl dělat?" povytáhl obočí. Tohle asi nebylo úplně nejlepší položení otázky. To jsem si to teda pěkně zavařila! "Chtěl bych s tebou ještě strávit nějaký čas." "Ale já musím jít dneska do práce." "A co kdyby sis vzala volno?" "Damone, to přece nejde." "Vždyť Mindy ti ještě nějaké ty večery dluží, ne?" "To ano, ale…" "Žádné ale." Rozhodl za mě a zajel se mnou k baru. Vešli jsme do baru a jediný kdo tam byl, tak byla Mindy." "Ahoj." Řekla zaskočeně. "Ahoj Mindy, mohla bys něco udělat tady pro Elenu." "Jistě, pokud to bude v mojí moci." "Mohla by si to tady za ní vzít?" nevím, co si od toho Damon slibuje, stejně tady budu muset zůstat. Podívala se na mě a já lehce zavrtěla hlavou. Ona se však jenom usmála a pak se podívala zase na Damona. "Jasně, že to za ní vezmu." "Co?" hlesla jsem a Damon se na mě vítězně usmál. "Děkuju moc Mindy, máš to u mě." Damon mě strkal do dveří a Mindy za náma ještě stačila zavolat, ať se dobře bavíme. No, to jsem teda zvědavá, co má Damon za lubem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 bara bara | 30. října 2013 v 22:53 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)  :-)

2 Clare Clare | 30. října 2013 v 22:59 | Reagovat

úžasný :-)

3 Andy Andy | Web | 31. října 2013 v 7:18 | Reagovat

Nádhera :)

4 terulka terulka | 31. října 2013 v 15:05 | Reagovat

Nádherný!:)

5 LinDee LinDee | Web | 1. listopadu 2013 v 16:28 | Reagovat

Krásný :))

6 Elena Elena | 14. července 2015 v 10:25 | Reagovat

Super! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama