Love and hate - 12. kapitola

29. října 2013 v 18:01 | Susi |  Love and hate
Pár: Damon/Elena
Spoluautor: Hannah (díky ní tahle povídka vznikla)
Děj: Katherine se konečně rozhodla, ale zlomila tím Damonovi srdce. Ten si své bolavé srdce bude léčit ve městě, které nikdy nespí. Bude se na ní snažit zapomenout jediným způsobem, který zná. Bude ubližovat ostatním. Ve svém plánu chtěl pokračovat, dokud nevyvraždí celé město, ale jednoho dne potká jednu dívku, která mu otočí život o sto osmdesát stupňů. Dokáže se kvůli ní změnit a co ona? Bude chtít někoho jako je Damon. Sama má totiž hodně tajemství, které nechce, aby bylo někdy odhaleno.
Poznámka: Doufám, že se bude líbit. Moc vám děkuju za komentáře :-)
Až se vrátíme, tak musím poděkovat Rickovi za dobrý tip! Celou cestu sem jsem se smál tomu, že si Elena myslí, že jí tady chci zabít. Popravdě taky bych měl obavy. Elena roztáhla deku a já začal pomalu vytahovat věci, co jsem - teda spíš, co mi Rick pomohl dát dohromady.

"To si připravil sám?" "No Rick mi trochu pomáhal." Povytáhla obočí." "Dobře, já jsem pomáhal Rickovi, proč?" "Protože bych se hodně divila, kdyby ses trefil do jídel, které mám ráda." "Jsi teprve u předkrmu, počkej si, až dojdeme k dezertu." Usmála se na mě. Byla tak krásná. Ne jako Katherine, byla jiná. S ní jsem měl pocit, že jsem někdo jiný. "Nad čím přemýšlíš?" podíval jsem se na ní. "Nad tím jaká smrt pro tebe bude více bolestivá?" "Víš, vždycky se říká méně bolestivá." Přisunul jsem se k ní trošku blíž. "Ale ty by sis tu méně bolestivou smrt ani nezasloužila." "Já? Vždyť jsem na tebe tak milá." "Ano, ale jsi první žena, která mi nepodlehla hned." "A kde bereš tu jistotu, že jsem ti podlehla?" "Popravdě?" přikývla. "Kdo by mi odolal?" usmála se. Ten její úsměv, pro ten bych klidně i vraždil, jen abych ho mohl vidět. "Damone, jak jsi to tady našel?" "To ti neřeknu, stejně by si mi to nevěřila." "Myslela jsem, že mě vezmeš na oběd nebo co já vím kam, ale tohle by mě ani ve snu nenapadlo." "Chtěl jsem tě překvapit a taky jsem si myslel, že u Sochy Svobody si už byla." "Ne, nebyla." Sklopila hlavu. "Ty si nikdy nebyla u Sochy Svobody?" bouchla mě do ramene, protože jsem se na ní přiblble usmíval. "Jsem ráda, že jsem tě pobavila." "Promiň, ale když žiješ v New Yorku, tak jsem předpokládal, že už ho má procestovaný křížem krážem." "Já v New Yorku znám svou školu a bar kde pracuju, to je vše." Teď jsem se musel tvářit naprosto jako vůl. "Počkej, ty žiješ v New Yorku a nikdy si se nebyla podívat po památkách a po okolí." "Vím, zní to divně, ale já prostě nikdy neměla chuť nebo čas se jít potloukat po městě." Aspoň už vím, kde bude naše první zastávka na dalším rande. S Elenou čas strašně rychle plyne. Nemám chuť se po ní hned vrhnout tak, jak mám ve zvyku. "O čem přemýšlíš?" "Ani nevím." Podívala se na hodinky. "Potřebuješ už jet?" "Ne, já jsem dneska vyhozena z domu, protože je u nás párty." "Takže si tě můžu nechat celou noc?" Pokrčila rameny. "Teoreticky, pokud se mnou nezamýšlíš něco nekalého." "Já? To bych si nedovolil." Podíval jsem se na ni nevině a ona se usmála.

Je mi s ním dobře. Konečně jsem ho poznala jinak, než jen v baru. Damon mi nabídnul, jestli se nechci jít projít. Je pravda, že bych se ráda protáhla, přece jen už jsme dlouho seděli v autě a potom i tady. Povídali jsme si hlavně o mně. Co ráda dělám a tak, ale dostat něco z Damon to je pořádný oříšek. "Odkud si přijel?" "Z Mystic Falls." "A tam si se seznámil s Rickem, že ano." "Správně, jenže pak se odstěhoval sem a mně chyběl kamarád." "Normálně bych řekla, že ti jich doma zbylo ještě hodně, ale v tvém případě už ti tam asi nikdo nezbyl." "Dávej si pozor na pusu, já nejsem ten, kdo je závislý na odvozu domů." "Promiň, ale je to pravda." "Zbyl mi tam ještě můj bratr, ale ten vlastně taky odjel." "Neříkáš to moc radostně. Vy jste si něco udělali?" "Jo, tak trochu, ale nerad o tom mluvím." Přestala jsem do toho rýpat. Taky nemám ráda, když se někdo vyptává na mou rodinu a já musím říkat pořád ten stejný příběh. Proplétaly jsme se mezi stromy. Už odtud šel vidět ten krásný západ slunce. Bylo to vážně úžasný a taky hodně romantické. Ani nevím, kde se u mě objevil Damon tak hrozně blízko. Odhrnul mi vlasy z tváře, pomalu a lehce mě políbil. Za svůj život jsem pár kluků už měla, ale žádný z nich nedokázal to co on. Propletla jsem si prsty v jeho vlasech a přitáhla si ho k sobě blíž. Dělám úplný opak toho, co jsem slíbila Rickovi, ale to je fuk!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 29. října 2013 v 18:40 | Reagovat

Nádhera, bude dneska ještě něco?

2 Susi Susi | Web | 29. října 2013 v 19:17 | Reagovat

[1]: Možná něco napíšu, můžete si napsat, co by jste chtěli :-)

3 Andy Andy | Web | 29. října 2013 v 19:22 | Reagovat

Buď tohle, nebo Dohazování :)

4 Clare Clare | 29. října 2013 v 20:25 | Reagovat

nádherný :-)

5 Susi Susi | Web | 29. října 2013 v 20:37 | Reagovat

Dneska ještě přidám Dohazování :-)

6 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 30. října 2013 v 10:29 | Reagovat

prostě krása ;) těším se na další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama