Dohazování - 15. kapitola

31. října 2013 v 20:07 | Susi |  Dohazování - (dokončená)
Páry: Damon/Elena, Caroline/Tyler, Bonnie/Jeremy
Časové zařazení: Tahle šestice odjíždí k domku u jezera, aby zde strávila jarní prázdniny.
Děj: Stefan odjel z Mystic Falls a Elenu nechal na pospas Damonovi. Všichni se budou snažit ty dva dát dohromady, jenže Elena je hrozně moc tvrdohlavá a jen představa, že by kdy byla s Damonem jí děsí. Ale co když všechno není tak, jak to vypadá?
Poznámka: Napadlo mě, že by to chtělo i jiné pohledy, než jen Elenin a Damonův. V téhle kapitole bude i pohled člověka, který za to všechno může :-) Tak snad se bude další kapitoly líbit a zanechte tady prosím nějaký komentář :-)
Pohled Caroline:

Je to hodně zvláštní. Teď si Elena vzpomněla na dva okamžiky, které s Damonem prožila. Dokonce se k němu teď chová i líp, než před tím, což je velký úspěch. Co bych dala za to, kdyby si na všechno vzpomněla a všechno bylo tak jako předtím. Snažila jsem se najít Stefana i přes mámu, ale ani policie v širokém okolí ho nikde nenašla. Tohle je k zbláznění! Nedokážu si představit být v jeho kůži a dívat se, jak mě moje láska nenávidí. "Car, přestaň už tady přemýšlet a pojď spát." "Když já nemůžu." Postěžovala jsem si a nechala se od něj obejmout. "On to zvládne a Elena si na všechno vzpomene, uvidíš." "Třeba na náš ples, kdy Damon přišel v růžové košili?" "Jo, i na tohle si vzpomene." Při té vzpomínce jsem se začala smát. Byl v ní vážně kouzelný a taky chtěl zapůsobit na Elenu. Chudák, celá škola se mu smála, ale on to nesl statečně. Nenechal se rozhodit a dál usiloval o její přízeň.

Pohled Jeremyho:

"Možná bych jí měl profackovat a ona by se vzpamatovala a na všechno by si vzpomenula." "Jeremy." Krotila mě Bonnie. "No co, každý má své způsoby ty kouzla a já tady tenhle způsob." "Já vím, ale je to tvoje sestra a navíc to nebude fungovat." Pokrčil jsem rameny. "Za zkoušku nic nedám." Povzdychla si. "Nedokážu si představit, že by se tohle mělo stát třeba mě nebo někomu jinému. Musí to být strašné." "Co přesně myslíš, vždyť ona to přece nevnímá." "Nevnímá, ale představ si, že ti někdo řekne, že si na jistou část svého života zapomněl, musí to být strašné." "Jo a taky pěkně divné!" objal jsem ji kolem pasu. "Ale nám se tohle nestalo, takže by jsme toho měli využít." Povalil jsem ji na postel a ona mě zarazila rukou. "Tvoje sestra je v tomhle domě, nic si nepamatuje a my tady budeme dělat tohle?" pokrčil jsem rameny. "No a co, ona taky spala s Damonem a to jsem byl ve vedlejším pokoji." Usmála se a já ji políbil.

Pohled Stefana:

Neskutečně moc mě baví pozorovat mého bratra, jak se snaží a Elena ho od sebe pořád odhání. Jen doufám, že to takhle pokračuje dál. V Mystic Falls jsem už chvilku nebyl, takže jsem se nemohl kochat jeho bezradností. Nejvíce mě pobavil první den od ovlivnění. Byla to nádhera.

Elena se převalovala ve své posteli a Damon ji pozoroval. Pořád měl tu lásku v očích, protože nevěděl, co se stane. Jen co Elena otevřela oči, spustila křik, že by vzbudila i medvěda ze zimního spánku. "Co tady hergot děláš?" řvala na něj a on na ní jenom koukal. Do pokoje vtrhl její bratr a taky se na ní díval hodně překvapeně. "Proboha ségra je sedm hodin ráno, co tady řveš?" "Co tady řvu, co tady hergot dělá?" "Leží?" zeptal se nechápavě a ona na něj jen tak hleděla. "El, měla by ses uklidnit a měla by si poslechnout svého bratra. Je ještě moc brzo, co kdyby sis ještě ke mně na chvilku lehla, co ty na to?" "Lehnout k tobě? Ty si se snad zbláznil" okamžitě vypadni z mojí postele a z našeho domu!" řvala po něm a utekla do koupelny. Seděl jsem na stromě a mohl se potrhat smíchy. Naštěstí jsem z něj nespadl. Než se můj bratříček stačil vzpamatovat, tak jsem seskočil dolů a vrátil se zpátky do penzionu. Jsem hrozně zvědavý na ten jeho výraz. Sedl jsem si do křesla a čekal, než se vrátí.

Prásknul dveřmi a já neschovával menší úsměv. "Nazdar bráško, stalo se něco?" "Jo." Nalil si skleničku a hned ji na ex vypil." "Potíže v ráji?" přikývl a nalil si další. "To je blbé, ono už to vlastně nikdy nebude jako dřív." Podezíravě se na mě podíval. "Co tím chceš říct?" "Že tě od teď bude Elena nenávidět." Usmál jsem se. "A to protože…?" "A to proto, že jsem ji ovlivnil." "Cože si udělal?" "Vážně by mě ani ve snu nenapadlo, že jsi jí nedal sporýš." "Stefane, neser mě a okamžitě mi řekni, co si udělal!" "Nechal jsem jí zapomenout na všechno, co jste spolu, kdy zažili." "To si ze mě děláš srandu?" "Ještě jsem zapomněl dodat, že tě od teď bude nenávidět." Stál jako zařezaný. Došel jsem k němu a poplácal ho po rameni. "Hodně štěstí bráško!" chtěl mi jednu vrazit, ale to už jsem svojí rychlostí zmizel. Podcenil mě. Už si ze mě nemůže utahovat, že vysávám králíky a veverky, teď jsem na trošku jiném druhu krve a hodně mi svědčí. Slyšel jsem, jak hodil skleničkou o stěnu a volal Bonnie. "Jo hochu, ta ti nepomůže. Tentokrát ne!"

Možná bych je měl jet zase zkontrolovat.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Andy Andy | Web | 31. října 2013 v 20:13 | Reagovat

Krása, už asi nic nepřidáš co? :D

2 terulka terulka | 31. října 2013 v 20:16 | Reagovat

Nádherný!:D

3 Susi Susi | Web | 31. října 2013 v 20:18 | Reagovat

Děkuji :-)

[1]: Ještě nevím,ale už asi ne. :-?

4 Clare Clare | 31. října 2013 v 21:17 | Reagovat

krásný :-)

5 bara bara | 31. října 2013 v 21:17 | Reagovat

:-)  :-)  :-)  :-)  :-)

6 Mia Elizabeth Mia Elizabeth | Web | 1. listopadu 2013 v 9:57 | Reagovat

Nádhera :-) :-)

7 Mishel Mishel | 1. listopadu 2013 v 10:04 | Reagovat

Super :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama