The Secret of love 3

9. července 2013 v 22:50 | Hannah |  The Secret of love
Pár: Bonnie/Kol
Děj: Nenavazuje na seriál ani na knížky
Nalil jsem si tu lahodnou tekutinu do půlky sklenice a dychtivě si přičichl k jejímu obsahu, měla peprnou vůni, která napovídala, že chuť bude ještě lepší. Vychutnával jsem si na patře každý doušek a uklidňoval jsem se tím, že celý můj život je jen sen či nepovedený vtip. Zavřel jsem oči a promnul si kořen nosu. Bylo toho na mě příliš. Moji bratři se odstěhovali někde do New Orliens a mě tu zbyla na krku Rebekha. Která mi pořád připomíná, jak jsem jí zklamal a, že kdybych se prý nenarodil, udělal bych lépe.
Najednou se otevřely dveře a já se zcela probral, možná to způsobila ta vůně, která mě do obličeje uhodila, jak facka. Nebo to možná byl ten známý tlukot srdce, při kterém by mi tuhla krev v žilách, kdyby toho byla ještě schopna. Ano do místnosti vešla Bonnie Bennethová. Láska mého nynějšího života. Stiskl jsem čelist, když si sedla vedle mě a obrátila na mě svůj zvědavý výraz. Podíval jsem se jí do očí a ztratil na pár vteřin hlavu. Té holce patřila každá má mozková buňka a ona toho dost dobře využívala. Omotala si jednu ze svých loken kolem prstu.
" Ty si doopravdy myslíš, že bych tě někdy snad mohla milovat?" zeptala se a zasadila mi tím ostrou ránu do srdce. Zamračil jsem se a pozoroval její usměvavý obličej, který naznačoval, že není něco v pořádku. Pohladila mě po líci a pak mě zatáhla dost silně za vlasy.
"Teď mi řekneš, kde je lék, nebo ti mí služebníci vyrvou srdce z těla." řekl její jemný hlásek, a mně došlo, s kým mám tu čest. Otočil jsem se na chlápka za mnou, který se jen zamračil. Na prázdno jsem polknul.
"Pokud jsi Silas, tak mi vidíš do hlavy. Vidíš snad, že bych snad, věděl kde je lék?" zamračil jsem se.
Bonnie - Silas se pouze zasmál a ještě silněji mi strhl hlavu do zadu.
"Byl jsi duch, víš velice dobře, kdo měl lék naposledy, a taky víš, že teď ti číst myšlenky nemůžu, když máš plnou hlavu, jedny slečny." zasmál se.
Pouze jsem tiše zavrčel.
"Nevím, kde je nevím, kde byl. V té době jsem se zajímal pouze o to jak se dostat zpátky, abych se mohl pomstít." řekl jsem popravdě. Silas protočil oči.
" Víš, že jestli jim ublížíš, nikdy jí nedostaneš." promluvil, když odcházel v jejím těle.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama