The Secret of love 1

8. července 2013 v 18:44 | Hannah |  The Secret of love
Pár: Bonnie/Kol
Děj: nenavazuje na seriál ani na knížkyProcházela jsem se školním parkem a nechala bloudit svoje myšlenky do minulosti. Uslyšela jsem Jeremyho smích, který se mi zabodával do srdce jako dýka z ledu. Projelo mnou lehké zachvění.
"Ale kohopak tu nevidím, naše malá čarodějka. To si nemůžeš vybrat jinou cestu, nebo za námi musíš chodit jako pes." pronesla se sarkasmem Vicky. Od té doby, co moje kamarádky přišli na to, jak mě dostat zpátky, vrátili i ostatní, kterým se nelíbilo, kde jsou. Samozřejmě to byla i Vicky Donovan,
ke které se Jeremy nějak moc rychle vrátil a na mě během pár vteřin stačil zapomenout.
"Ne, ale nevěděla jsem, že psy chodí za blechami. Asi bys měla otevřít encyklopedii, moc ti toho uteklo." řekla jsem a nezajímalo mě, jak Jeremy na mě vyvalil oči v čistém úžasu. Bylo mi jedno dokonce i to, že Vicky dokonce z červenali oči. Vrazila jsem jí do ramene, když jsem kolem ní procházela a šla ke svému autu.
"To si neměla." zaslechla jsem, jak zavrčela, a během vteřiny do mě vrazily něčí ruce. Uhodila jsem se o patník parkoviště. Než Jeremy stačil něco, udělat skočila mi po krku a zakousla se. Pak jsem ztratila vědomí.

Pozoroval jsem školu Mystic Falls a čekal na mladého Gilberta. Vím, asi bych, mu neměl říkat mladý Gilbert, ale když je někdo tisíc let starý, je pro něj mladé všechno. Z mého přemýšlení mě, však vyrušil hlasitý smích kluka, který mě zabil. Už jsem chtěl za ním jít a vyrvat mu srdce, když ta dívka vedle něj oslovila někoho, ne moc vkusným pozdravem. Řekl jsem si, že bych mu mohl dát ještě pár minut a, alespoň se nějak dneska zabavit. No víte, život upíra je velmi nudný. Najednou jsem, ale mohl spatřit dívku, která byla nazvána psem. Byla to mladá Bonnie Bennethová. Mohlo mě to napadnout hned, když řekla čarodějka, ale tohle město je tak prolezlé nadpřirozenem, že si člověk nebo upír není jist ničím. Najednou ta dívka na Bonnie zařvala a během sekundy ji shodila na zem, ucítila krev a skočila po ní. Sice bych se na to mohl dívat a vidět trpící pohled Gilberta, ale Bonnie by mi bylo líto. Protože když nás nechtěla vrátit zpátky, bojovala proti tomu, proti čemu jsem kdysi bojoval já. Nevím proč, ale odtrhl jsem tu upírku, ještě včas a zlomil ji vaz. Bonnie vypadala krásně, samozřejmě až na tu krev co jí tekla z krku. Kousl jsem se do zápěstí a přiložil jí krev k ústům, byla sice v bezvědomí. Za to krev jí stekla lehce do krku. Musel jsem se usmát, když rána na krku se zahojila. Nechal jsem Gilberta, Gilbertem, vzal ji do náruče a šel domů. Nick bude mít radost, až mě uvidí.

Probudila jsem se, se zvláštním pocitem. Připadalo mi, jako by celé moje tělo ochablo. A přitom bylo v nebi, neboť jsem ležela na něčem velkém a měkkém. Cože?? Moje postel rozhodně není velká. A rozhodně ani tak měkká. Otevřela jsem oči, a dívala se na mahagonový strop. Buď jsem mrtvá a přišla jsem do ráje, nebo mě někdo unesl. Prohlásilo mé z pomalené já. Rychlostí blesku jsem se posadila a dívala se do tváře muže, který se na mě mile usmíval, bohužel u něj jsem si tím nebyla tak jistá.
"Kole?" řekla jsem velmi potichu, ale byla jsem si naprosto jistá, že mě slyšel. Usmál se ještě víc, možná z důvodu, že jsem ho poznala a, nebože na mě hrál nějakou habaďúru. Nevím.
"Dobré ráno, Bonnie. Jakpak ses vyspala?" zeptal se, přešel pomalu ke kraji postele, na kterou se po té posadil. Posunula jsem se blíž k pelesti a přitom ho nespouštěla z dohledu. Jaksi být v jednom pokoji sama s šíleným upírem, není moc bezpečné.
Jako kdyby mi snad četl myšlenky, se zasmál.
"Mě se nemusíš bát, kdybych ti chtěl ublížit, tak to udělám už na tom parkovišti, nebo bych ti nemusel pomoct vůbec." řekl a v očích mu tajemně hrálo. Najednou mi došlo, co říkal.
"Počkat, ty jsi mi pomohl?" vyvalila jsem na něj oči v čistém úžasu. Zatvářil se lehce zmateně.
"No ta upírka, se tě pokoušela vysát, tak jsem ji zlomil vaz a tobě dal svoji krev, aby ses uzdravila. Pak jsem tě vzal sem, protože doopravdy nechci, aby tě někdo zabil a ty ses stala upírkou. Promiň, ale při tvé smůle, mě musíš chápat, že pro tebe bude nejbezpečnější, když dva dny zůstaneš tady." jestli jsem dřív byla užaslá, tak teď jsem byla v čistém šoku.
"Dva dny? Tady? S tebou? Tak to ani omylem." vyskočila jsem z postele, bohužel však moje noha se zamotala do pokrývky a já málem hlavou narazila do stolku. Díky bohu mě však Koulovy paže chytly dřív, než se mohlo cokoli stát.
"Co si říkala? Myslím, že jsem nerozuměl." nasadil svůj stereotypní úšklebek. Pouze jsem protočila očima a vykroutila se z jeho obětí. Tvářil se lehce nedůvěřivě. Musela jsem se jeho pohledu zasmát.
"Konečně vidím na vaší tváři úsměv, slečno Bennethová." pohladil mě po tváři a mnou projelo elektrické napětí. Cítila jsem, jak se mi motá hlava, když jsem se utápěla v jeho očích. Pak udělal něco nečekaného. Pomalu se ke mně nakláněl, však pořád udržoval oční kontakt, jako by se snad bál, že uteču nebo pouze to čekání chtěl prohloubit. Nevím, ale když se naše rty setkaly, bylo to jako bych snad mohla cítit konečně po tak dlouhé době omamnost lásky. Projelo mnou několikrát příjemné zachvění od páteře a v mém břiše snad létalo tisíce motýlků. Přestala jsem přemýšlet a ztratila se v polibku.

Nevím, co mě to napadlo, ale políbil jsem ji. Možná z důvodu, že byla tak zatraceně blízko a její čokoládové oči mě svedly, nebo konečně po tak dlouhé době jsem schopen lásky. Počkat, já a schopen lásky? Pomalu jsem se od ní odtáhl, sice nic nenamítala, ale její oči zdůrazňovali lehký nesouhlas. Byla roztomilá, když se tak tvářila. Kole. Okřikl jsem se. Ty se do ní nemáš zamilovat, pouze jí tu zdržet po tak dlouhou dobu, dokud bude mít v sobě tvoji krev. Zamračil jsem se a zatřepal lehce hlavou.
"Myslím, že by sis měla ještě lehnout, aby ses vyspala." řekl jsem a šel ke dveřím, abych ji nechal soukromí.
"Kole, stalo se něco?" řekla lehce zmateně, ale její hlas byl přitom bolestný. Otočil jsem se k ní a objal jí. Položila mi ruce na záda. A já si připadal, že Bonnie je člověk, kterému můžu říct cokoliv. V té chvíli mi připomněla mou beznaděj, z dob když jsem byl upír teprve jeden rok. Bylo to v době, kdy naše matka už byla mrtvá, a můj otec obviňoval Nicka. Pamatuji si, jak za mnou přišla jednoho večera Rebekha.
"Koule?" zeptala se mě a já k ní stočil hlavu, seděl jsem před ohněm a přemýšlel nad tím, co jsem komu udělal, že mi tohle rodiče museli udělat.
"Ano?" usmál jsem se na svou vystrašenou sestru. Byla ještě tak zmatená, že nechápala, jak se má chovat, nebo možná ji jeden z bratrů vyděsil svým zesíleným chováním. Jednou mi řekla, že se mnou se cítí nejvíc v bezpečí, protože nejsem tak výbušný, jako ostatní.
"Víš, co budeme dělat, já totiž nemám ani nejmenší přestavu o tom, jak povedeme svůj život, dokonce, nemám ani tušení kam půjdeme, protože tady nemůžeme zůstat. Lidé si všimnou, že nestárneme a dokonce ani nevím, co řeknu Tobiasovi." položila hlavu do dlaní a rozplakala se.
"Můžeš ho přece ovlivnit anebo ho proměnit." prohlásil jsem lehce nezaujatě. V tom okamžiku jsem se setkal s rozzuřenýma očima sestry.
"KOLE MIKAELSONE. Co si o sobě vůbec myslíš? Víš ty vůbec, co znamená milovat? Láska je něco co potřebuješ chránit. Je to kouzlo, které je silnější než ovlivnění. Protože tomu člověku nemůžeš lhát, provinilost a vůbec chtíč, toho, aby tě ten člověk miloval takového jaký si, ti to nedovolí. A proměnit ho v upíra? V něco co sama nenávidím? Sobeckost je zkáza lásky. Proto bych mu to nemohla udělat. On si to nezaslouží. Snad to pochopíš, až budeš starší." pronesla svůj monolog a odešla z rozhořčením v krocích. Však já vím, co znamená milovat, miloval jsem jednu dívku, kterou zabil Finn. Dívku, která ze mě dělala něco, čím jsem nebyl ani jako člověk. Však nenávidět bratra nemůžu, bylo to těžké období pro nás všechny, ale žal mnou prochází neustále. Ach Sofie.
"Kole? Jsi tu? Mám takové tušení, že jsi někde na oběžné dráze." vyrušila mě z mého sentimentu usmívající Bonnie. Doopravdy byla roztomilá. Musel jsem si slíbit, že jí budu vytvářet úsměv na tváři častěji a pevně ji objal.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama